KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Konstmapp 12422119
nr 1242 2119
Pentti Kaskipuro
(1930-2010), Finland
Konstmapp, "Stilleben". Etsningar. Signerad, numrerad 60/80. 4 st lösa blad, bladets mått: ca 61x53 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:57:39
15/3 13:17:47
1.500 kr
18/3 17:02:40
18 mar
Pentti Kaskipuro
Läs mer om Pentti Kaskipuro